Храмовий празник у Сокальській районній лікарні

У пятницю, 9 серпня, в день памяті святого лікаря і цілителя Пантелеймона, в лікарняній капличці Сокальської центральної районної лікарні, де капеланом є отець Тарас Звір, відбулась святочна Літургія, з нагоди Храмового празника. Богослужіння очолив, канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії о. Роман Синицький, у співслужінні декана Сокальського деканату о. Петра Звіра. У святкуваннях взяли участь хворі, які на даний час знаходяться у лікарні, та потребують медичного догляду , лікарі та увесь медичний персонал лікарні.

З повчальним словом до присутніх звернувся, о. канцлер Роман Синицький. На проповіді прозвучало навчання про значення лікарняного служіння для хворих, як зі сторони лікарів так і священника, про значення хвороби, її спадковості, та наслідки гріха. Після святкового Богослужіння були прочитані молитви над усіма хворими, та відбулося миропомазання. Зі словами подяки звернувся о. Тарас Звір, до всього медичного персоналу, головного лікаря лікарні: Романа Шведа, меценатів ТЗО Дукат, та директора Надії Кшановської, ТЗО Ніка, та директора Марії Шамборовської, котрі жертвували солодощі для усіх присутніх на празничній літургії. У словах подяки йшлося про важливість служіння Богу та ближньом., та про величезний вклад у працю з хворими та потребуючими.