Послання 2024

Празник братства Матері Божої Неустанної Помочі у Варяжі

Вже другий рік поспіль на парафії Успення Пресвятої Богородиці села Варяж, що на Сокальщині, в день Сострадання Пресвятої Богородиці відбувається урочисте святкування празника братства Матері Божої Неустанної Помочі.

Цього дня особливо вшановували ікону Матері Божої Неустанної Помочі, яку парафіяни, прикрасивши живими квітами, поклали на тетраподі. По завершенні урочистої Божественної Літургії до братства звернувся декан Сокальський отець Петро Звір. Він привітав всіх хто належить до цього братства, побажав духовного зросту, витривалості, заступництва Пресвятої Богородиці та окропив свяченою водою.

Протягом року братство практикує часте приймання Святого Причастя, щомісячну сповідь та особливу набожність до Пресвятої Богородиці. Також отець Василь Городецький, настоятель парафії, проводить для членів братства катехитичні науки.

Повідомила Марія Романисько