Послання 2024

У Задвір’ї закладено перші цеглини нового храму

18 липня, напередодні свята Всіх Святих Українського Народу, у селі Задвір’я Буського деканату відбулося урочисте посвячення і покладання першої цеглини на побудову нового храму Всіх Святих Українського Народу.

Урочистість розпочалася Божественною Літургією у парафіяльному храмі, якому понад 200 років. Літургію очолив протопресвітер Буського деканату о. Володимир Залуцький у співслужінні пароха о. Петра Гунчака і о. Івана Білути з сусідньої парафії. Після закінчення молитви у храмі, священики та вірні з процесією попрямували на місце будівництва нового храму.

Першу цеглину заклав отець-декан, парох, меценати і охочі парафіяни. Опісля декан звернувся до вірних з повчальним словом та привітаннями.

Повідомив Богдан Садовський