Віднова духа в університетському храмі

Для того, щоб університетська родина Львівського Національного аграрного університету підготовила себе до зустрічі з Воскреслим Христом, 19 квітня 2016 року у храмі св. рівноапостольного князя Володимира Великого пройшла Божественна літургія та Хресна дорога з розважаннями про страсті Христа в музичному супроводі та співах, які виконували о. Андрій Данилюк, о. Роман Дячишин та о. Іван Венгрин, капелан університету.

У часі Хресної дороги та опісля студенти і працівники університету змогли приступити до Святих тайн сповіді та Євхаристії.

Проходячи думками Хресною дорогою, усі присутні переживали не тільки за свій внутрішній чи фізичний стан, а й за те, що найбільше болить сьогодні – мир у своїй душі, у сім’ї, родині, суспільстві, державі. Віряни оплакували муки Христа і водночас віддавали шану та свою молитву Героям України.

Після духовного проводу і прийняття Христа у своє серце усі, хто був у цей час у храмі, наповнили душі великою вірою та очікуванням Воскресіння Господнього.