ПОСТАНОВИ 54-ї сесії Синоду Єпископів

П’ятдесят четвертої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ,
27-28 жовтня 2011 року Божого, Львів-Брюховичі

1. Створити групу експертів під головуванням Владики Тараса (Сеньківа) для доопрацювання і подання на розгляд однієї з наступних сесій Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ документа про візитацію парафії єпископом.
  2. Доручити Архиєпископові Ігореві (Возьняку) створити Робочу групу для вивчення діяльності «Руху для кращого світу», який започаткував отець Рікардо Ломбарді.
  3. Рекомендувати правлячим архиєреям визначити у своїх єпархіях та екзархатах перелік найбільш успішних парафій для стажування в них нововисвячених священиків та простежити за виконанням постанови №8 Одинадцятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ про те, що всі парафіяльні священики зобов’язані постійно проживати на ввіреній їм парафії.
  4. Доручити Комісії священичої формації у співпраці з Інститутом історії Церкви Українського католицького університету дослідити і популяризувати феномен душпастиря у підпільній Церкві.
  5. Створити Робочу групу з канцлерів єпархій та екзархатів і працівників Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ під керівництвом Владики Дмитра (Григорака) для осучаснення типового уставу парафії УГКЦ в Україні.
  6. Поблагословити Концепцію проведення Року Святих Таїнств з акцентом на Євхаристійному тижні в парафіях та доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ доопрацювати та представити на наступну сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ детальний план його проведення.
  7. Поблагословити План щоденної молитви з читанням Святого Письма в сім’ї з 27 листопада 2011 року до 28 липня 2013 року в рамках підготовки до святкування 1025-ліття Хрещення Русі-України та рекомендувати його для популяризації та використання у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.
  8. П’ятдесят п’яту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в грудні 2011 року Божого.

Ці  постанови набирають чинності 14 листопада 2011 року Божого

Голова Синоду Єпископів