Катехизм УГКЦ у аудіоформаті став доступний онлайн

Аудіокнигу Катехизм УГКЦ “Христос наша Пасха” можна послухати в Інтернеті.

Нещодавно у світ вийшло видання Катехизму УГКЦ українською мовою у аудіоформаті. Аудіокнига є у вільному доступі. Її можна слухати онлайн або завантажити за посиланням Катехизм УГКЦ “Христос наша Пасха”

Катехизм “Христос — наша Пасха” – офіційний текст віровчення Української Греко-Католицької Церкви. Книга розкриває особливість богословської традиції УГКЦ, спираючись на Святе Письмо, спадщину Отців Церкви, душпастирів УГКЦ, рішень Вселенських та Помісних Соборів, богослужбових творів, та ін.

Робоча група працювала над створенням Катехизму майже десять років. Катехизм складається з трьох основних частин: Віра Церкви, Молитва Церкви і Життя Церкви.

Координатором і автором третьої частини став Глава УГКЦ Патріарх Святослав.

Офіційне представлення катехизму відбулось у Львівській духовній семінарії Святого Духа 24 червня 2011 року. Відтоді було видано 120 тисяч копій українською, 50 тисяч – російською, близько 12 тисяч – англійською, 5 тисяч – португальською мовами.

Невдовзі Катехизм буде видано іспанською, польською, французькою та італійською мовами.

Електронне видання Катехизму українською мовою є у вільному доступі на сайті Катехитичної комісії, його можна завантажити за цим посиланням: Катехизм “Христос — наша Пасха”.

catholicukes.org.au