Команди із Новояричівського та Бродівського деканатів перемогли у брейн-ринзі

26 жовтня 2012 року у Катехитичній школі імені ієромонаха Йосафата Воротняка, ЧСВВ, при храмі св. Йосафата у м. Червонограді, відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг єпархіального рівня серед дітей та молоді на тему «Святі Таїнства у житті Церкви».

У конкурсі взяли участь 30 команд із 15 деканатів. У двох вікових категоріях (10-13 та 14-17 років) нараховувалося 180 учасників. Переможцями стали: молодші – команда Бродівського деканату, старші – команда Новояричівського деканату.

Оцінювали відповіді: сестри Ангелина і Маряна, йосифітки, та сестра Дарія, служебниця. Підтримували команди парафіяльні священики та катехити.

Усі команди отримали пам’ятні грамоти учасника та дитячі Біблії, а переможцям вручили дипломи та катехизми «Христос - наша Пасха».

Повідомив о. Михайло Микита,

голова Катехитичної комісії