У Кам’янці-Бузькій застановлялися над оновленням парафіяльного життя

26 квітня 2014 року Божого в соборі Преображення Господнього м. Кам’янка-Бузька відбувся деканальний соборчик на тему: «Жива парафія».

Присутні 31 учасник: 14 священиків та 17 мирян від парафій деканату. Священики та миряни були поділені на три групи. Керівники груп: о. Ярослав Партика, о. Борис Гороховький, о. Іван Кончак.

Пропозиції для реалізації:
1. Започаткувати створення деканального християнського дитячого літнього табору.
2. Організувати християнську молодь до участі у місійно-туристичні походи.
3. Наповнювати святкування державних свят духовно-релігійним змістом.
4. Рекомендувати Літургічній комісії розробити та видрукувати «Правильник поведінки вірних під час Божественної Літургії».
5. Відновлення читання Псалтиря під час похорону.
6. Упорядкувати устави парафіяльних релігійних спільнот.
7. Проповідництво під час Святих Тайн.
8. Збільшення числа реколектантів.
9. Задіювати дітей та молодь до прислуги священику при уділенні Святих Тайн на парафії.
10. Вишкіл парафіяльних лідерів.
11. Проводити реколекції для катехитів та дружин священників.

Про перебіг зібрання
Привітав учасників отець-декан Богдан Горбаль. Виголошено доповіді: «Боже слово» о. Мирослав Ковальчук, «Святі Таїнства і молитва» о. Юрій Мазепа, «Служіння ближньому» о. Богдан Стефанишин. Далі була праця в групах. Обговорення доповідей. Оголошення пропозицій і рекомендації.

Слово привітання від Єпархіального управління, яке виголосив о. Ярослав Малиш. Відтак були доповіді: «Провід парафії» о. Юрій Мовчан, «Плекання і служіння єдності» о. Ігор Тикар, «Місійний дух парафії» о. Ігор Домінський.

Обрані делегати від Кам’янка-Бузького деканату для участі в Єпархіальному Соборі 30 серпня: о. декан Богдан Горбаль, о. Борис Гороховський, о. Ігор Домінський, п. Тарас Пилипчук, Кам’янка-Бузька, п. Галина Яцик, с. Батятичі.

Повідомив протопресвітер Кам’янка-Бузького деканату