Душпастирі та лікарі взяли участь у конференції на тему захисту життя

16 квітня 2013 року в Українському Католицькому Університеті відбулася конференція на тему «Важливість методів розпізнавання плідності у житті християнського подружжя».

Від Сокальсько-Жовківської єпархії взяли участь священики, які відповідають за передподружню катехизацію у єпархії: о. Роман Стецко, о. Михайло Шевчук, о. Василь Гершон, о. Тарас Дітчук та о. Юрій Мовчан. Також були присутні лікарі гінекологи, що проводять лекції для наречених.

На конференції доповідачі представили такі теми: виклики перед Церквою, пов’язані із захистом життя; поширення контрацептивної ментальності; сутність методів розпізнавання плідності; вплив контрацепції на репродуктивну сферу подружжя; погляд Церкви на дар участі людини у зародженні нового життя з Господом Богом; напротехнологія – нові можливості у подоланні подружньої неплідності.

Повідомив о. Роман Стецко