Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

«Використання творів сакрального живопису на уроках християнської етики», - тема семінару в Червонограді

У Червонограді в рамках проведення Тижня духовності відбувся семінар на тему «Використання творів сакрального живопису на уроках християнської етики та в позакласній роботі».

У музеї Червоноградської філії Львівського музею історії релігії зібралися учителі християнської етики шкіл міста. Після спільної молитви о. Михайло Микита розповів про значення ікони у духовному житті людини. Відтак учитель християнської етики Червоноградської загальноосвітньої школи №9 Павлів Оксана Ярославівна провела невеличкий екскурс у історію виникнення та розвитку іконографії.

Із захопленням слухачі сприймали розповідь ст. наукового працівника музею М. Я. Чорнобривої про символіку в іконографії. Адже вчителю християнської етики необхідно володіти ґрунтовними знаннями про сакральне мистецтво, уміти доступно і цікаво донести їх до учнів, заохочувати дітей до глибшого пізнання традицій іконопису.

Друга частина семінару відбулася у ЧЗШ №9. У актовій залі зібралися учителі, учні, батьки. Усією шкільною родиною вони стали учасниками Хресної дороги «Чому плаче Ісус». Яскравим музичним доповненням було виконання пісень учасниками шкільних вокальних колективів та вчительського ансамблю.

На завершення усі присутні мали змогу оглянути виставку ікон, вишитих учителями школи, учнями та їх батьками.

Повідомила Оксана Павлів,
вч. хр. етики ЧЗШ №9

Проща до св. Івана Павла ІІ в Руді Сілецькій 

20-23 жовтня