Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

«Роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді», – тема конференції у Жовкві

18 березня 2013 року комісія з питань освіти та виховання у співпраці з управлінням освіти, молоді та спорту Жовківської райдержадміністраці проводить науково-практичну конференцію «Роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді» в рамках відзначення 1025-річчя хрещення Русі-України.

До участі запрошені керівники загальноосвітніх шкіл району, вчителі християнської етики, священнослужителі, представники громадських організацій.

Програма заходу передбачає привітальне слово єпархіального єпископа, вступне слово заступника голови Жовківської районної ради, доповідь о. Тарас Бублика (УКУ) про роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді. Відтак будуть наступні виступи:

1. Вивчення християнських цінностей у навчальних закладах світу та України зокрема (Галина Сохань, доцент кафедри культурологічної освіти Львівського ОІППО, кандидат філологічних наук).
2. Проблеми та загрози сучасної сім’ї (Ольга Соболь, учитель християнської етики Дублянської ЗОШ).
3. Гендерні питання та освіта. Ідеологія Гендеру як виклик християнському вихованню (с. Христофора Буштин, СНДМ, голова патріаршої комісії УГКЦ у справах освіти та виховання).
4. Співпраця церкви зі школою у питаннях християнського виховання молоді (о. Богдан Мурований, редактор видавничого відділу «Джерело життя» Сокальсько-Жовківської єпархії).
5. Роль християнської етики у виховній системі сучасної школи (Мирослава Канюка, директор Жовківської ЗОШ №2).
6.Вплив біблійних принципів на формування світогляду молодої людини (о. Василій Луцишин, віце-президент Всеукраїнського Біблійного Товариства).

Опісля відбуватиметься дискусія у трьох секціях: гендерні питання та освіта, актуальні питання теорії і практики викладання християнської етики у школі, роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді.

Підведе підсумки о. Михайло Микита, голова комісії з питань освіти та виховання Сокальсько-Жовківської єпархії.

Прес-служба єпархії

Проща до св. Івана Павла ІІ в Руді Сілецькій 

20-23 жовтня