Єпархіальна Катехитична комісія обговорила план діяльності на 2013 рік

5 лютого 2013 року за участю голови комісії о. Михайла Микити, референтів комісії та представників деканальних катехитичних рад у м. Жовкві відбулася нарада Єпархіальної Катехитичної комісії.

Учасники обговорили план діяльності комісії на 2013 рік. Зокрема говорили про проведення Тижня духовності (8 – 14 квітня) в навчальних закладах, конкурсу Пісня серця, про стан катехизації у парафіях, діяльність Катехитичних шкіл і підвели підсумки проведених реколекцій для катехитів.

З 17 лютого розпочинається навчальна програма «Основи християнської віри і служіння у парафіях» з підготовки помічників катехитів у м. Жовква і м. Сокалі.

З нагоди відзначення Дня катехита, у вересні буде проведено конкурс серед учнів Катехитичних шкіл на знання правд християнської віри.

Усім катехитам рекомендовано з нагоди року віри розпочинати катехитичні заняття з молитви «Вірую». Також планується провести дні духовної віднови для вчителів і вихователів у парафіях, деканатах.