Засновано Першу книгу тверезості в Бродівському деканаті

У неділю 17 червня 2012 року відбулись місії тверезості в селі Комарівка, що на Брідщині. Знаменно, що такі місії відбулися у день вшанування св. Тайни Євхаристії.

На початку була лекція про згубний вплив алкоголю на людину і на суспільство в цілому. Відтак присутні молилися Молебен до Матері Божої «Невичерпна чаша». Опісля була заснована «ЗОЛОТА КНИГА ТВЕРЕЗОСТІ».

Першим склав присягу о. Руслан Жигіль, настоятель храму, після нього присягу склали парафіяни.

«Як з малого зерна народжується паросток, так з нашої малої праці, під проводом Божим, виросте, а точніше відродиться рух тверезості у нашому народі», - зазначає о. Дмитро Польовий, голова підкомісії «За тверезість життя».

В часі місій усі події знімались на відеокамеру операторами Бродівського телебачення, і у ближчі дні буде транслюватись передача про цю подію, що сприятиме розповсюдженню ідеї тверезості.

Згідно повідомлення сайту За Тверезість Життя