У червні в парафіях проходитиме Євхаристійний тиждень

Готуючись  до  ювілею  1025-річчя  Хрещення  Русі-України, Синод  Єпископів  Києво-Галицького  Верховного  Архиєпископства УГКЦ  (54-та  сесія  від  27–28  жовтня  2011  р.,  Львів–Брюховичі,  п.  6) поблагословив концепцію проведення 2012 Року Святих Таїнств з акцентом на Євхаристійному тижні в парафіях і затвердив план проведення цього тижня 1-7 червня.

Катехитична  комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та оргкомітет організації і проведення Року Святих Таїнств підготував допоміжні матеріали для проведення Євхаристійного тижня в парафіях УГКЦ. Для належної підготовки вірних до святих таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії рекомендовано використати «Поучення для тих, хто приступає до святих таїнств Покаяння (Сповіді) і Євхаристії (Причастя)», а для кращого ознайомлення  із наукою Христової Церкви про ці таїнства запропоновано переглянути телепередачі «Світло життя».

Розпочав свою роботу блог Євхаристійного тижня УГКЦ, за посередництвом якого можна отримати вичерпну інформацію та надіслати власні матеріали (тексти і фото) на цю тему.

Методичний порадник «Святі Таїнства в житті Церкви» стане в пригоді під час підготовки проповідей і катехитичних наук.

Повідомили у Катехитичній комісії Києво-
Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ