Дні духовної віднови підсумували Тиждень духовності

Заключним акордом Тижня духовності, ініційованого Катехитичною комісією Сокальсько-Жовківської єпархії у співпраці із Львівською обласною радою, обласним управлінням освіти та безпосередньо відділами освіти Жовківського, Сокальського, Радехівського, Бродівського, Кам’янка-Бузького, Буського районів та м. Червоноград, стало проведення Великопосних реколекцій для педагогічних працівників та духовної програми для дітей на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник».

23 березня 300 учасників – педагогів та школярів взяли участь у молитві Хресної Дороги. Очолив молитву о. мітрат Володимир Коткевич, протосинкел, координатор програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» у Сокальсько-Жовківській єпархії, а також реколектанти о. Юрій Козловський, о. Олександр Чумаков, СДБ, за участю о. Ярослава Валюха, капелана спільнот «Матері в молитві», о. Петра Верхоляка, голови молодіжної комісії. Тексти розважань, які підготував диякон Роман Малькевич, читали діти, молодь, вчителі, вихователі, члени спільноти «Матері в молитві». Після кожної стації піднесено звучала мелодія пісні, яку виконували діти хору «Ангелятко» парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України м. Червоноград. Усі присутні, отримавши текст пісні, долучилися до співу.

Повчальне слово виголосив о. Олександр Чумаков. Опісля з словами привітання від Владики Михаїла Колтуна звернувся о. мітрат Володимир Коткевич. До всіх присутніх звернувся також депутат Львівської Обласної ради п. Ярослав Качмарик.

На завершення отець-протосинкел вручив подячні грамоти за допомогу і сприяння в організації і проведенні Тижня духовності голові Львівської обласної ради п. Олегу Панькевичу, начальнику Обласного управління освіти п. Михайлу Брегіну та директору ОЛК «Ровесник» п. Василю Карвацькому.

Протягом трьох днів учні та педагоги брали участь у Святій Літургії, мали можливість приступити до Сповіді і Святого Причастя, слухали духовні науки, переглянули фільм про Патріарха Йосифа Сліпого. Школярі мали також і відпочинкову програму під проводом студентів УКУ.

На завершення 25 березня всі учасники взяли участь у Святій Літургії у храмі Пресвятої Богородиці Владичиці України у м. Червоноград.

о. Михайло Микита
голова Катехитичної комісії