Катехитична комісія провела наради у Бродах і Жовкві

Жовківського, Рава-Руського, Дублянського, Кам’янка-Бузького і Новояричівського. Після засідання декілька парохів подали прохання на ім’я Владики про заснування у поручених їм парафіях катехитичних шкіл.

Аналогічне засідання Катехитичної комісії відбулося у приміщенні катехитичної школи Матері Божої Неустанної помочі при храмі Собору Пресвятої Богородиці (св. Теклі) у м. Броди 16 серпня 2011 р. У ньому взяли участь голови деканальних катехитичних рад, священики та катехити Бродівського, Підкамінського, Буського та Олеського деканатів. Всі присутні мали гарну нагоду побачити презентацію місцевої катехитичної школи, яку прокоменетували парох о. Іван Вихор та катехити.

В часі даних засідань Катехитична комісія подала вичерпну інформацію усім парохам про необхідність оживлення катехитичної діяльності зокрема через заснування катехитичних шкіл.

о. Михайло Микита,
Голова Катехитичної комісії