Завершення навчального року в Катехитичних школах єпархії

Подала Наталія Ващук

Учні Сокальської Катехитичної школи ім. Слуги Божого о. Кирила Селецького відсвяткували закінчення навчального року. 4 червня було відслужено Молебень до Христа Чоловіколюбця. Згодом директор о. Ярослав Валюх вручив усім учням свідоцтво про закінчення 2010-2011 н. р. Потім школярі частувалися солодощами, грали ігри, висловлювали побажання зустріти один одного в літньому таборі.

Подала Оксана Загакайло

22 травня в катехитичній школі Матері Божої Неустанної Помочі, що діє при храмі Собору Пресвятої Богородиці і первомучениці Теклі м. Броди відбулося закінчення катехитичного року. Настоятель храму о. Іван Вихор та сотрудник о. Богдан Вихор відслужили подячний молебен до Пресвятої Богородиці. Дякували Господу Богу діти і молодь катехитичної школи разом з катехитами Оксаною Бешлей, Наталією Вихор, Надією Щудлюк, Надією Кушпетою, Іриною Олехою, Ганною Вихор та батьками дітей. Відтак настоятель храму вручив 125 дітям і молоді катехитичної школи свідоцтва про закінчення навчального катехитичного 2010-2011 року. Після вручення свідоцтв відбулося святкування з іграми, ватрою, дискотекою, солодким столом.

Подав о. Іван Вихор