ФОТОКОНКУРС

Фотографів - професіоналів та аматорів - запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Гідність людини – як ми її бачимо»

«Гідність людини – як ми її бачимо» - тема конкурсу світлин, яку черговий раз організовують Комісія УГКЦ «Справедливість і мир» спільно з Департаментом інформації УГКЦ. Мета - заохотити мирян та духовенство до висвітлення подій з життя суспільства і Церкви, сприяти активізації діяльності парафіяльних спільнот, а також спробувати осмислити та відтворити через фотооб‘єктив одну з найцінніших християнських рис людського існування – гідність.

Участь у конкурсі можуть брати лише авторські фотороботи: максимальна кількість – 5 штук, цифровий формат jpg (jpeg), роздільна здатність - 300 dpi. Термін подання з 1 травня до 30 червня 2011 року. Фотоматеріали та заповнену анкету учасника надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Роботи переможців будуть відзначені цінними призами та представлені під час V Суспільних днів УГКЦ, які відбудуться в листопаді цього року. Організатори заходу залишають за собою право використовувати фотоматеріали конкурсу у виставках, публікаціях та соціальній рекламі.

Із запитаннями щодо участі у фотоконкурсі
«Гідність людини – як ми її бачимо»
звертатися за номером телефону: +38 032 243 78 92