Комісія постуляції і святих

Комісія «Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ» займається підготовкою біографічних матеріалів та опитуванням свідків стосовно осіб, які закінчили своє життя як мученики за Христову вір, які подали приклад чеснотливого та жертвенного служіння Богові. Також комісія працює з архівними та бібліотечними документами з метою дослідження життєвого шляху кандидатів, поданих до беатифікації. Беатифікація в Католицькій Церкві (від лат. beatus - блаженний) –– акт причислення тої чи іншої особи до числа блаженних, здійсненний Папою Римським.
Серед багатьох священиків Церкви Христової є і ті, які через побожне і жертовне життя перед Богом гідні називатися святими. На даний час Комісія «Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ» розпочала беатифікаційний процес над особою отця Кирила Селецького, священика який працював на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії. Він був добрим душпастирем, публіцистом, письменником, громадським діячем, а також аскетом і праведником. У той же час він є засновником двох жіночих монаших згромаджень – сестер св. Йосифа і сестер Служебниць, які й досі плідно працюють у нашій Церкві.
У процесі роботи комісією вже зроблено такі кроки:
•    Синод єпископів благословив початок беатифікаційного процесу;
•    Виданий декрет Владики Михаїла про початок процесу; зобов’язання священосужителів про молитву «за прославу слуги Божого Кирила Селецького»;
•    Під час праці в бібліотеках зібрано велику кількість його творів;
•    Видано образки та брошури;
•    Проведено телерадіопрограми.