Творити добро разом» - з’їзд директорів «Карітасу» у Жовкві

7 листопада 2017 р. Б. у прокатедральному храмі свщмч. Йосафата в м. Жовква, проводився черговий з’їзд єпархіяльних синкелів соціального служіння та регіональних директорів «Карітасу» на тему: «Творити добро разом».
З’їзд розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Михаїл (Колтун).
«Зі своєї природи кожен із нас покликаний творити добро. Це Господь так створив серце людини, сіючи в кожному з нас добро, щоби ми могли його творити і продовжувати.
Ми покликані, щоби бути Божими руками, бути Божим серцем. Господь через нас хоче подарувати світові Добру Новину, яка втішає та додає віри в житті кожної людини, єднаючи всіх у мирі.

Нашим обов’язком є звіщати Добру Новину для всіх, не тільки словом, але й ділом: це і потішити, порадити, допомогти, поспівчувати, зрозуміти. Завдання Церкви є не тільки молитися, але й також займатись програмами соціальними служіння для людей, які цього потребують», - сказав у своїй проповіді Преосвященний Владика Михаїл.

Прес-служба єпархії