Як проходили святкування Дня Бога Творця на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії

14 вересня - день присвячений Богу Творцю. У парафіях Сокальсько-Жовківської єпархії були проведені заходи, провідна тема яких - запобігти забрудненню навколишнього середовища та усвідомити, що "ми покликані бути охоронцями Творіння Божого"  (о. Тарас Дзьоба - голова комісії у справах екології Сокальсько-Жовківської Єпархії). Святкування розпочиналися молитвою Божественної Літургії.

В урочистостях взяв активну участь Владика Михаїл Колтун, який очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь в с. Жарків, Підкамінського деканату. Подібним чином урочистості були проведені і на інших парафіях, як от в селі Гоголів Радехівського деканату, у храмі Пресвятої Тройці Старобродівського деканату, у храмі Воздвиження Чесного Хреста м. Броди, у с. Тур’я Олеського деканату, та у с. Кунин Рава-Руського деканату. Щоб переглянути детальну інформацію, натисніть слова виділені синім кольором.

Щоб бути в курсі всіх «еко-новин», слідкуйте за сайтом www.ecoburougcc.org.ua

За матеріалами Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології

Молитва з Архиєреєм