Понад п’ятдесят представників єпархії були на з’їзді катехитів у Києві

Понад п’ятдесят представників Сокальсько-Жовківської єпархії взяли участь у Всеукраїнському з’їзді катехитів, приуроченному 25-тій річниці відновлення катехитичного служіння УГКЦ в Україні.

Захід відбувся 21 серпня 2016 р. у Патріаршому Соборі. Святкування розпочалось Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Блаженніший Святослав. Після Літургії Отець і Глава УГКЦ подякував усім катехитам за віддане служіння, а також уділив благословення на катехитичне служіння.

Після обідньої перерви відбулась зустріч катехитів з усієї України, а це понад 500 осіб. Зі словами привітання звернувся до присутніх Блаженіший Любомир Гузар, Преосвященний владика Богдан Дзюрах наголосив, що важливо катехитом не працювати, а бути. Спогадами про початок катехитичної діяльності в Україні поділилась с. Луїза Цюпа. А також слова вдячності катехитам висловив о. Андрій Стадницький.

Для катехитів чекала приємна несподіванка у вигляді подарунка, який стане у нагоді під час катехитичної діяльності. Після усіх заходів катехити мали приємність прогулятися Києвом. Дещо втомлені, але приємно вражені повернулися додому.

Алла Ковалик, катехит с. Себечів

Проща до св. Івана Павла ІІ в Руді Сілецькій