Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Єпархіальні священики застановлялися над передподружнім душпастирством

З 1 по 3 грудня у конференції «Передподружнє душпастирство: актуальний стан, виклики, перспективи», яка відбувалася у смт Брюховичі, взяли участь священики - Тарас Лепех, Юрій Мовчан, Михайло Шевчук та Роман Стецко, які в єпархії займаються передподружньою катехизацією.

Конференцію організувала Комісія УГКЦ у справах родини. Розпочав захід владика Дмитро Григорак, ЧСВВ: «Зараз в країні багато труднощів. Війна, фінанси та все інше. Ми ніколи не мали своєї сильної армії, не мали великих коштів, але мали міцну сім’ю. Саме завдяки цьому ми продовжуємо жити і розвиватися. Зараз ми самі знищуємо, за неофіційними даними, більше 1,5 млн. українських дітей в рік, як ми можемо тоді просити у Бога благословення, для нашої держави? Ми повинні впровадити в своє життя християнську мораль, найперше у своє серце, у свої родини, у свої школи та інші установи».

Наступним виступив о. Богдан Тимчишин, доктор морального богослов’я, наголосивши на важливості дошлюбних катехизацій, зокрема проходження їх у передподружніх центрах. Після чого слово мав диякон Дмитро Романко, розповівши про проект «Щиро про важливе», орієнтуючись на школярів починаючи із 8 класів, а також про рух «Справжня любов чекає».

Після перерви, учасники тренінгу мали можливість поспілкуватись у відкритій формі, задаючи питання до ораторів, розглядаючи спільно, як канонічні, моральні так і практичні моменти шлюбу і дошлюбного періоду.

Згідно повідомлення прес-служби Бучацької єпархії

Проща до св. Івана Павла ІІ в Руді Сілецькій 

20-23 жовтня