Для учнів катехитичних шкіл відбудеться «брейн-ринг»

27 грудня у м. Жовква відбудеться християнська інтелектуальна гра «брейн-ринг» для учнів катехитичних шкіл єпархії, присвячена 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля та Року Митрополита Андрея Шептицького.

Положення

Мета: Зацікавити підлітків до поглибленого вивчення основ християнської віри, Історії Церкви та впровадження їх у повсякденне життя через залучення до гри - змагань.

Завдання:

- вдосконалення знань учасників;

- надати стимул для творчого та духовного розвитку молодому поколінню.

Учасники гри є підлітки віком від 13 до 16 років.

Гра проводиться на двох рівнях:

- деканальний  –  до 25 грудня 2014 року; - єпархіальний – 27 грудня 2014 року;

Умови конкурсу

У певній парафії формується команда із 6 осіб (учнів парафіяльної катехитичної школи), яка приймає участь у деканальному рівні гри. Команда має свою власну назву і капітана команди.

Під керівництвом отця Голови деканального катехитичного осередку, у визначений день відбувається деканальний рівень гри.

Команди – переможці деканального рівня приймають участь у змаганнях єпархіального рівня. Під керівництвом Голови єпархіальної Катехитичної комісії, у визначений день, а саме 27 грудня 2014 р. відбудеться єпархіальний рівень гри.

Організація гри

1. У "Брейн - рингу" одночасно грають дві команди у кожній з яких 6 гравців.

2. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання подається команда "Час". Після звукового або світлового сигналу, команда може натиснути на кнопку або іншим способом повідомити про бажання відповісти на запитання, як це було обумовлено раніше. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується "фальстарт" (заборона відповіді) і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.

Якщо обидві граючі команди натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою.

3. За правильну відповідь команда отримує один бал.

4. Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.

5. Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.

6. Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.

7. Гра проводиться до того моменту, коли одна з команд набирає 5 балів.

8. На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина.

9. По закінченню 1 туру команда-переможець грає з командою – переможцем. Виграє та команда, яка дійде до фіналу.

Буде сформована колегія із трьох суддів, щоб ведучий гри мав можливість звертатися до них під час вирішення спірних питань.

Питання формуються у трьох категоріях:

1. Катехизмові правди.
  2. Історія УГКЦ.
  3. Митрополит Андрей Шептицький.

Повідомляє єпархіальна катехитична комісія