Єпископ Михаїл взяв участь у семінарі єпархіальних екологів

У першій цьогорічній зустрічі-семінарі єпархіальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології, яка проходила 25 – 27 лютого у м. Яремче, взяв участь владика Михаїл Колтун, правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії та голова Комітету з питань екології Синоду єпископів УГКЦ.

«Наше життя – найцінніший дар», – констатував владика Михаїл. Він зокрема наголосив на тому, що: «ми маємо дбати про весь створений світ, щоб наповнювати його змістом, дякувати Богу за цей світ і це буде найбільшою нашою молитвою». Владика закликав екологів створіння розвивати екологічний катехизм, щоб дати людям правдиве розуміння цього світу.

26 листопада, єпархіальні референти Бюро УГКЦ з питань екології спільно з військовими капеланами взяли участь в Архєрейській Літургії в храмі св. Івана Хрестителя, яку очолив владика Михаїл Колтун.

Повідомив о. Тарас Дзьоба,
голова єпархіальної комісії у справах екології