Молодіжна проща до мощів Папи Климента в Ялті

Запрошуємо молодь нашої єпархії прийняти участь у прощі до джерел християнства на наших землях – Херсонеса, яка відбудеться з 5 по 9 грудня 2013 року.

Спершу прочани матимуть оглядову екскурсію по Одесі та помоляться у храмі УГКЦ. Відтак відвідають Херсонес (місце хрещення св. Володимира Великого) та Інкерманський Свято-Климентіївський печерний монастир (Заснований папою Климентієм у 94 р. Б. Місце заслання папи Мартина (у 649-655 р. Б.).

Участь у заходах передбачених програмою прощі – храм Пресвятої Трійці м. Ялти, де перебувають мощі св. Климента Папи. Спільна молитва молодих людей, яку очолить владика Богдан Дзюрах, духовні повчання та зустрічі.

Добровільна пожертва на прощу становить 550 гривень.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, ночівля і сніданок в готелі в Одесі, оглядова екскурсія по Одесі, відвідини Херсонеса, ночівля, сніданок та обід у Ялті.

Інфо та реєстрація учасників за тел.: 0679613626 – отець Петро, 0676963306 – Оксана Степована

План прощі
Четвер , 5 грудня
20.00 – Виїзд групи зі Жовкви

П'ятниця, 06 грудня
Зранку – Прибуття до Одеси, оглядова екскурсія. Поселення в готель.

Субота, 7 грудня
Сніданок. Виїзд до Севастополя. Відвідання монастиря та Херсонесу. Переїзд до Ялти.
19:00 – Ялта. Розміщення.
20:00 – Велика Вечірня з Литією (Храм Пресвятої Тройці).
Слово владики Богдана Дзюраха: ”Папа Франциск та його свідчення євангельського життя в наших часах”. Мирування. Перекуска.

Неділя, 8 грудня
08:30 – Утреня, 1-й час.
10:00 – Архиєрейська Божественна Літургія.
12:30 – Обід.
14.00 – Зустріч молоді з о. Юстином Бойком (cтудитом). Тема: "Священномученик Климент і його час".
15:00 – Перегляд документальної стрічки "Загадки папи Римського".
Після обіду – виїзд додому.

Понеділок, 9 грудня
Прибуття до Жовкви