Відбудеться проща монашества до Підгорецького монастиря ЧСВВ

Патріарша Комісія у справах монашества УГКЦ запрошує богопосвячених осіб до щорічної спільної прощі монашества. Цьогорічна проща відбуватиметься 28-29 вересня 2013 р. із Золочева до монастиря Благовіщення Отців Василіян (село Підгірці, Бродівський р-н., Львівська обл.).

Виїхати зі Львова до Золочева можна буде автобусом, який чекатиме на площі перед Львівською Архидієцезією Римо-Католицької Церкви (вул. Винниченка, 32). Від’їзд учасників о 07:20 год.

У Золочеві в церкві Вознесіння Господнього, яку обслуговують Отці Василіяни, о 09:00 год. відправлятиметься Божественна Літургія. Після Служби буде сніданок, і відтак розпочнеться піша проща до с. Підгірці.

Якщо хтось із учасників прощі приїде до Золочева власним транспортом, то після сніданку можна буде відвезти своє авто до Підгірець, а звідти водіїв привезуть бусом назад до Золочева для активної участі у прощі.

Молитовне чування триватиме до опівночі, пізніше буде можливість для відпочинку. Для кожної спільноти буде виділено окрему кімнату. Проте потрібно буде взяти із собою спальники або каремати.

Перед Утренею буде змога випити чаю або кави. Щодо недільної Божественної Літургії, то ще вирішується питання про можливість очолення її Владикою.

З молитвою,
о. Петро Баран, ЧНІ, Голова Патріаршої Комісії у справах монашества

28-29 вересня
07.00 — Зібрання на площі перед Львівською Архідієцезією РКЦ (м. Львів, вул. Винниченка, 32)