У Боб'ятині відсвяткували 110-ліття храму

22 липня 2012 року в с. Боб’ятин Тартаківського деканату урочисто святкували 110-річчя храму Пресвятої Трійці. Очолив урочистість Преосвящений владика Михаїл Колтун, який привітав настоятеля храму отця Петра Палюха із 40-річчям нагородивши його нагрудним хрестом з прикрасами.

На Божественній Літургії Святитель кир Михаїл уділив священичі свячення двом дияконам Тарасу Турчинському – випускнику Івано-Франківської Духовної семінарії та Івану Славичу – випускнику Дрогобицької Духовної семінарії.

У своєму звернені Владика висловив слова вдячності за: «велике надбання вірних, яке виражено у цьому храмі і навколо нього… Церква вистраждала свій час і сьогодні вільно розвивається! Ви підкреслюєте свою любов до Неї, але старання на цьому не обмежуються. Церква йде далі, як Господь приходить до людської душі, щоб ми могли вчитися християнського життя на прикладі Святого Письма, знанні Катехизму, і розвивати у собі бачення Церкви, щоби бути відважними та впевненими у християнському житті ».

Боже Провидіння та добрий приклад місцевого душпастиря о. Петра, покликали на священичу дорогу ще п’ятьох вихідців із села Боб’ятин, які зараз навчаються у Львівській та Тернопільській духовних семінаріях.

У торжестві брав участь місцевий церковний хор, який очолює 90-літній пан-регент Йосафат Дещиця, завдяки якому досі збережені старі наспіви Божественної Літургії.

Повідомив диякон Роман Возняк