Підкамінська молодь здійснила велопробіг парафіями деканату

9 травня молодь парафії Успіння Пресвятої Богородиці смт Підкамінь разом з настоятелем храму та деканом о. Михайлом Бакаєм здійснили велопробіг парафіями Підкамінського деканату.

Учасники пробігу вирушили від деканального храму в Підкамені та відвідали церкви в селах Нем’яч, Попівці, Тетильківці та Накваші. В кожній святині молилися один десяток вервиці, а потім слухали розповіді про історію села, місцевого храму і про події переслідування в радянський час.

У Накваші відбулася підсумкова вікторина, під час якої молодь відповідала на запитання про історію тих місці, які вони відвідали.

Велопробіг ініційований самою молоддю і відбувається вже втретє. Цього року захід був присвячений українським воїнам та за мир в державі.

Підтримали молодіжну ініціативу: Львівська освітня фундація, Підкамінський деканат та місцеві священики.

Долучилися до даної ініціативи молоді парафіяни з сіл Нем’яч та Накваші, а також дорослі. Разом до вісімдесят осіб.

Отець-декан Михайло Бакай зазначив, що «молоді парафіяни Підкаменя дбають за духовний зріст не тільки у своїй парафії, але мандрують в інші місця, щоб залучити молодих людей до церковного життя. Також вчаться відпочиваючи пізнавати і прославляти Бога».