Молодь парафії с. Чаниж взяла участь у реколекціях в Унівській лаврі

З 28 по 31 липня молодь парафії с. Чаниж Олеського деканату мала змогу брати участь у реколекціях, які проходили в Свято Успенській Унівській Лаврі.

Тема реколекцій: «Ісус Христос – Дорога, Правда і Життя». Їх проводили священик о. Михайло Паталай і брат Йов.

«Ми молились разом з монахами, поміж молитвами мали науки-розважання. Зосередитись на Ісусі, а не на собі - це те головне, що старались дати нам отці. Не надіятись на свої сили, а шукати Ісуса, бо він є Дорогою, Правдою і Життям. Не гнатися у вирі шаленства цього світу, бо світ тільки обіцяє щастя, але не дає. Бог, який все створив і всім управляє є Тим, хто може дати нам щастя, бо щастя це не те що зовні, а той внутрішній стан і ті внутрішні очі, якими ми дивимося на світ. «Мир вам» - звертається до всіх Ісус і зараз звертається до нас, бо Він завжди той самий».

Повідомила Соломійка Вороновська