Зустріч працівників єпархіального управління із священиками та членами економічних рад Підкамінського деканату

3 січня 2020 р. Б., у селищі Підкамінь відбулася зустріч працівників єпархійного управління о. Володимира Коткевича – синкела у справах духовенства та парафій та о. Віталія Лупія – канцлера єпархії, з священиками та членами парафіяльних економічних рад деканату. о. Михайло Бакай, декан Підкамінський, прочитав постанову преосвященого владики Михаїла, щодо матеріального забезпечення священиків. Також було обговорено ряд економічних питань, пов’язаних із фінансуванням церковних структур. о. Володимир Коткевич наголосив на глобальному вимірі УГКЦ, яка прагне бути присутньою всюди, де є наші вірні, а нашим обов’язком є допомагати різними засобами, в тому числі матеріальними, для сповнення цієї місії.