«Милосердні як Отець», - гасло відпочинку в Кунині

З 14 по 17 липня у парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Кунин Рава-Руського деканату проходив відпочинковий табір у рамках святкування Року Божого милосердя та мав назву «Милосердні як Отець».

У відпочинку взяли участь близько 60 дітей. Кожен день починався з молитви, опісля були веселі ігри, квести, майстер-класи та банси. Багато цікавого почерпнули діти з катехитичних наук основною темою, яких були посланці Божого милосердя: с. Фаустина – секретарка Божого милосердя, св. Дон Боско – педагог милосердя, блаженна Йосафата Гордашевська – слугиня милосердя.

Також незабутньою була мандрівка до м. Жовкви. Учасники табору відвідали монастир Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії й приклались до мощей бл. Йосафати. У храмі св. священномученика Йосафата пройшли крізь «двері милосердя». Побували у церкві Серця Христового отців Василіян, а ще мали екскурсію у Жовківський замок.

Веселі канікули завершились недільною Святою Літургією, після якої о. Андрій Правець, настоятель парафії, подарував усім учасникам пам’ятки. На завершення в був солодкий стіл. Учасники побажали одне одному, щоб «милосердя падало так, наче теплий весняний дощ».

Повідомила Вахула Ольга, катехит