У Буську перебувають мощі блаженного священномученика Василя Величковського

У храмі св. Миколая м. Буська виставлені для почитання мощі блаженного священномученика Василя Величковського.

Мощі блаженного Василя Величковського парафія отримала 20 листопада. Після відповідних приготувань святі мощі виставили у храмі для вшанування і загального доступу усіх охочих вірян.

Щосуботи, о 10:30 у церкві св. Миколая будуть відбуватись Богослужіння і Молебні. Кожна людина зможе доторкнутись до чудотворних мощей і знести свою молитву за здоров’я та зцілення.

Повідомляє Буське Радіо

Довідка

У Львові на площі Соборні 11/3 діє квартира-музей, в якій свого часу проживав і священнодіяв блаженний Василій Величковський. За часів переслідування УГКЦ квартира служила підпільною Церквою, а згодом і єпископською катедрою. Це був осередок для духовенства і мирян: люди приходили до блаженного на духовні розмови, до сповіді, на Літургії. У цій квартирі-катедрі складали свої чернечі обіти брати та сестри, у ній було висвячено близько сорока священників. Квартира-музей відчинена з вівторка по суботу: 10:00 – 16:00, у неділю: 13:00 – 16:00.