Міжконфесійна Хресна хода пройшла вулицями міста Буська

В неділю 20 березня 2016 року вулицями міста Буська пройшла екуменічна Хресна хода в наміренні миру в Україні.

Молитовні чування зібрали мешканців Буська та району. Ця подія багато років поспіль у спільній молитві єднає парафіян з різних конфесій.

Текст розважань до стацій був приурочений Року Божого Милосердя. Великий хрест, який очолював ходу, почергово несли отці, чоловіки, жінки, діти та усі люди доброї волі. Супроводжував молитву вірних чудовий спів костельного хору «Голос Ангела» парафії св. Станіслава та гурт «Куди йдеш».

По закінченні Хресної ходи, кожен поніс у свої домівки частинку страждань Господніх, які в скорому часі будуть винагородженні світлою радістю у час Воскресіння Христового.

Повідомляє сайт парафії св. Станіслава