Архиєрей зі священиками вклонилися Плащаниці у різних храмах м. Жовкви

Після виставлення Плащаниці у храмі св. Йосафата, єпископ Михаїл разом із священнослужителями Жовківського деканату вклонилися Плащаниці Господній у храмі Пресвятого Серця Христового отців Василіян, в монастирській каплиці сестер Служебниць, в храмах свв. апп. Петра і Павла УПЦ, св. Лазаря УАПЦ та церкві Пресвятої Трійці.

Після спільної молитви єпископ звертався до вірних наголошуючи, що спільне відзначення християнських свят має усіх нас єднати і спонукати до примирення, як у парафіях так і між Церквами. Душпастир автокефальної громади висловив цілковиту згоду з словами владики, а вірні храму апп. Петра і Павла побажали: «Ваші слова та й до Господа».

В кожному храмі архиєрей благословляв усіх молільників радісно зустріти Христове Воскресіння.