У с. Убині розважання про страсті Господні проводили семінаристи

19 березня брати-семінаристи V курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата проводили розважання над Господніми страстями у парафії свв. Косми і Дам’яна с. Убині Новояричівського деканату.

У Хрестопоклінну неділю на Божественній Літургії вся парафіяльна спільнота мала змогу разом роздумувати над суттю найбільшого символу християнства – Господнього хреста, через який усе людство змогло приступити до самого Бога. Семінаристи супроводжували це урочисте богослужіння співом.

Після Божественної Літургії розпочалася Хресна хода вулицями с. Убині. Через страсні пісні та глибоко духовні розважання семінаристи старалися дати можливість кожному зрозуміти всю глибину Божої любові, яку показав наш Спаситель через свої животворні страждання, якими повернув кожній людині гідність зватися Божою дитиною та стати спадкоємницею вічного Небесного Царства.

Після завершення розважань над Господніми страстями парох о. Василь Івашків щиросердечно подякував братам-семінаристам за те, що вони звершують місію поширення Слова Божого та побажав їм ревності та завзятості у їхній нелегкій підготовці до служіння у Христовому винограднику.

Повідомив Павло Іванець