День Незалежності України в с. Убині

Парафіяльна громада с. Убині Новояричівського деканату молитовно відзначила 25-ліття Незалежності України.

Святкування розпочалося з Божественної Літургії, на якій складали подяку Богу за можливість святкування такого свята та молилися за кращу долю для українського народу. Після Богослужіння в храмі всі процесійно пішли на благословення пам’ятного знаку «Небесній Сотні», спорудженого за кошти жертводавців парафії. Відтак процесія вирушила до могили борцям за волю України, де була відслужена Панахида за всіх, котрі віддали своє життя за світле майбутнє своєї Батьківщини. Звеличили своїм співом святкові богослужіння брати – семінаристи ІФДС – Павло Іванець та Августин Тимчак.

До парафіян зі словом привітання звернувся о. Василь Івашків, адміністратор парафії, закликаючи до молитви і патріотизму, який випливає з глибини серця і несе мир.

Продовжилося свято виступом маленьких і дорослих жителів с. Убині, а також і студентів Духовної Семінарії. Пролунало багато українських пісень і віршів, в яких змальована історія нашої багатостраждальної України і вложені слова молитви за неї.

Повідомив брат Павло Іванець