Відбувся християнський табір в с. Убині

Протягом двох днів - 30 та 31 липня, при парафії святих безсрібників Косми і Дем’яна в с. Убині Новояричівського деканату проходив дитячий християнський табір під назвою “Веселі Канікули з Богом”.

В таборі взяло участь 25 дітей віком від 4 до 9 років. Проводив табір брат Павло Іванець, студент Івано-Франківської Духовної Семінарії. Ініціатором проведення заходу був о.Василь Івашків, який також був і духівником табору.

Кожний день розпочинався Божественною Літургією, де діти приступали до Святої Тайни Євхаристії. А вже після Літургії впродовж цілого дня з ними проводилися науки, спортивні ігри, танці, конкурси, практичні заняття тощо.

Особлива увага на катехизаціях була надана темі Божого Милосердя та Божим чеснотам – вірі, надії та любові.

Відповідно кожен день був досить насиченим і особливим, в результаті чого маємо багато позитивних відгуків як від дітей – учасників табору, так і від їхніх батьків.

На завершення кожен з дітей отримав благословення та маленькі подарунки – образки з логотипом року Божого Милосердя.

Повідомив о. Василь Івашків, настоятель парафії