Тиждень Духовності в Запитові

З 4 по 8 квітня у Запитівській школі було проведено Тиждень Духовності.

Тиждень духовності розпочався зі спільного Хресного ходу у Хрестопокліну неділю 3 квітня.

Основною у молитовній ході була молитва за надолуження гріхів українського народу. Не один парафіянин, слухаючи короткі проповіді до окремих стацій з уст о. Василя Бесаги, намагався переосмислити своє життя. Здавалось, що вся Україна разом з Ісусом іде на Голгофу.

Впродовж усього тиждня учні та вчителі разом розпочинали день зі спільної молитви. Духовне слово від о. Василя про Боже милосердя стало настановою, що ми повинні жити милосердям, оскільки то нам було насамперед уділене милосердя. Милосердя - це шлях, що єднає нас з Богом, оскільки відкриває серце на надію бути любленим навічно.

10 квітня у храмі Святого Архистратига Михаїла селища Запитів Новояричівського деканату відбулася Місійна театралізована Хресна Дорога, яку провела молодіжна організація Українська молодь - Христові (УМХ).

Повідомила Тетяна Малицька