Розважання над страстями Христовими в парафії с. Убині

10 квітня, з благословення Єпископа Сокальсько-Жовківського Кир Михаїла (Колтуна) та на запрошення адміністратора храму свв. безсрібників Косми і Дам’яна с. Убині Новояричівського деканату – о. Василя Івашківа, студенти IV курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата провели духовні розважання над хресною жертвою Божого Сина.

В особливий спосіб, на Хресній Дорозі було наголошено на Святих Таїнствах Сповіді та Євхаристії, які є могутніми засобами для спасіння людини. В розважаннях також лунав заклик до молитви за мир та спокій в нашій батьківщині – Україні, яка зараз переносить нелегкий хрест війни.

На завершення Хресної Дороги, о. Василь, від імені всіх парафіян, склав слова подяки семінаристам за те, що в цей благословенний час посту вони допомагають людям глибше переживати подію спасительної жертви Ісуса Христа.

Також семінаристи супроводжували своїм співом Божественну Літургію.

Повідомив о. Василь Івашків, настоятель парафії