build professional website

У День мирянина відбулася Всеукраїнська проща до Страдчу

26 червня 2020 року відбулася Всеукраїнська проща до с. Страдч, присвячена пам’яті страдецьких блаженних, Дню мирянина та всесвітньому року Біблії.

За умов карантину Богослуження прощі цьогоріч були звершені у храмі Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч. Вірні єдналися у молитві надворі, а також онлайн за посередництвом трансляції Живого Телебачення.

Очолив прощу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський. У співслужінні з ним Архиєрейську Божественну Літургію звершили Преосвященний владика Михаїл, єпарх Сокальсько-Жовківський, Преосвященний владика Миколай, єпарх Мельбурнський, Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, місцеве та запрошене духовенство.

По завершенні Літургії відбулося освячення води та традиційна для Страдецької прощі присяга тверезості.