build professional website

Єпископська хіротонія отця Степана Суса відбудеться у Патріаршому соборі у Києві

Архиєрейська хіротонія отця Степана Суса, куріального єпископа Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зіґріса, відбудеться 12 січня 2020 року у Патріаршому соборі Воскресіння у Києві. Початок Божественної Літургії об 11.00.

Літургію очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, головний святитель. Співсвятителі - владика Ігор Возьняк, митрополит Львівський УГКЦ, та владика Павло Хомницький, єпарх Стемфордський.

Як ми повідомляли, 15 листопада 2019 року у Ватикані було проголошено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання отця Степана Суса, священника Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа. Йому надано титулярний осідок Зігріса.

Департамент інформації УГКЦ