build professional website

У Слов'янську освятили наріжний камінь під будівництво храму УГКЦ

4-07-2019 р. Б., владика Петро (Лоза) єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії здійснив чин освячення хреста та наріжного каменя під будівництво храму св. рівноап. Володимира Великого у м. Слов'янську.

Відповідно до рішення Синоду УГКЦ у м. Слов'янськ Донецької обл. створено пасторально-соціальний центр, діяльність якого діє під опікою Сокальсько-Жовківської єпархії. 04 серпня з благословення Владики Михаїла, єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, освячено місце під будівництво храму. Урочисте посвячення розпочалося з Архієрейської Святої Літургії яку очолив Владика Петро. З Владикою співслужили о. Степан Макар Синкел Сокальсько-Жовківської єпархії, о. Ігор Боднар декан Дублянський, адміністратор греко-католицької парафії св. Володимира м. Словянськ о. Віктор Коханський і священики Донецького екзархату.

о. Степан Макар

Фото та відео: Віктор Мицько