build professional website

Радуйся земле – Христос народився!

Уранці 7-го січня, в день Різдва Христового правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун звершив Різдвяну Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла.

З архиєреєм співслужило духовенство собору. Владика Михаїл виголосив проповідь, у якій побажав людям єдності, натхнення до добрих справ та віри в Божу любов. Також було зачитано Різдвяне послання.

Після богослужіння владика подякував всім за спільну молитву, хорові, який своїм співом звеличив торжество та побажав щоб святкуючи Різдво, ми поділяли Божу любов.
В подячному слові о. Ярослав Кащук висловив слова вдячності владиці за присутність, всім жертводавцям та парафіянам за дбайливість і любов до парафії та побажав всім радісних і благодатних веселих свят.