build professional website
build professional website
build professional website

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

«Стою перед обличчям Бога, щоб просити про три справи…» Владика Михайло (Бубній)

13 травня 2018 р. Б., у другий день ІІІ-ї єпархіальної прощі на честь об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі (Португалія), яка проходила в Руді Сілецькій, Божественну Літургію очолив Владика Михайло (Бубній), екзарх Одесько-Кримський.

У своїй своєму повчальному слові Владика сказав: «З Марією та зі всіма святими, святим ап. Яковом, стою перед обличчям Бога, щоб просити про три справи: миру для України – це перше, що ми сьогодні маємо глибоко просити Бога. Друге, про що я хочу попросити – це навернення грішників, навернення та духовного прозріння кожного з нас. Це була друга таємниця об’явлень, коли Пресвята Богородиця з’явилася дітям у Фатімі та показала пекло, де душі, без Божої благодаті страшенно мучаться, і просила про молитву за навернення грішників. Третє моє бажання, як паломника на тому місці – це присвятити Непорочному Серці Марії навернення Росії, оце є третя таємниця Фатімських об’явлень – молитися за навернення Росії, яка є дуже часто агресором…» (Зі слова Владики Михаїла (Бубнія).

СВІТЛИНИ

Після завершення Святої Літургії, Владика Михаїл (Бубній) та адміністратор храму о. Богдан Стефанишин, щиро привітали присутніх матерів з нагоди Дня Матері.

Особливе вітання цього дня лунало на адресу протодиякона Ігора Лемика з нагоди річниці його дияконських свячень, що були отримані в Руді Сілецькій.

Прес-служба єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ