build professional website

Презентація книги «Сокальсько-Жовківська єпархія: життя і служіння»

У вступі до книги, який написав Владика Михаїл Колтун, читаємо: «Церква та її служіння займає найважливіше місце в житті людини. Рано чи пізно людина в цьому переконується. Церква завжди супроводжувала і супроводжує людину по життю. В цій книзі ми зможемо побачити Церкву, якою вона була перед нами, до якої ми прийшли колись і в якій ми живемо. Книга є не тільки інформативною, але і повчальною. В ній відкривається пасторальний характер Церкви, повчання про покликання до богопосвяченого життя і розвиток катехитичних, молодіжних, соціальних і інших процесів в парафіях. Цю книжку, можна сказати, ми творили всією єпархією, бо усі священики разом з мирянами приготовляли тексти від своїх парафій, а також отці декани постаралися зібрати матеріали про духовні надбання деканату. Завдяки цьому матеріалу читач зможе побачити Церкву, якою вона була, якою є і якими ми маємо бути в Церкві третього тисячоліття. Тому висловлюю вдячність усім, які працювали над матеріалами, що увійшли до цієї книжки, а найбільше вірним, які щоденною молитвою і жертвою свідчать любов до своєї Церкви».

Книга розповсюджуватиметься на парафіях через отців-парохів.

Прес-служба Єпархії