Засновано нову парохію у Сокальсько-Жовківській єпархії

У селі Велике Колодно, Кам’янка-Бузького р-ну, на Львівщині, була заснована релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви. У неділю, 23 серпня 2009 року сільська влада с. Велике Колодно передала новоутвореній громаді будівлю колишнього костелу для здійснення Богослужінь.

Першу Службу Божу у храмі приїхав відслужити протосинкел Сокальсько-Жовківської єпархії отець мітрат Володимир Коткевич. Разом з отцем Василем Бесагою, деканом Новояричівського деканату,  отцем Володимиром Касіяном, деканом Кам’янка-Бузьким, та сусідніми священиками дякували Богові за повернену святиню. Костел знаходиться у жалюгідному стані, потребує негайного ремонту. На даний час про духовне добро вірних та віднову святого місця дбатиме отець Володимир Марушечко.