Тиждень духовності оновив духовно учнів та вчителів

У Ново-Скварявській загальноосвітній школі Тиждень духовності розпочався Божественою Літургією, яку відслужив о. Іван Кобрин та диякон Роман Малькевич у парафіяльному храмі Покрови Пресвятої Богородиці. На Літургії були присутні всі учні та вчителі школи. Відтак кожен навчальний день розпочинався із спільної молитви і короткого духовного слова о. Івана.

До школи завітали Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії, які розповіли учням і вчителям про засновницю свого Згромадження Преподобну Йосафату Гордашевську, а також про покликання до монашого життя.

Спільна Хресна Дорога, конкурс малюнка на Великопісну тематику, перегляд художнього фільму «Андрей» про митрополита Андрея Шептицького, який представили працівники Жовківського кінотеатру, духовний вечір «Життя в любові – найвища цінність» за участю учнів 10 класу і інші заходи, які проходили в часі цього Тижня дали можливість духовно пробудитись і підготуватись до найбільшого християнського свята Воскресіння Христового.

Повідомив д-н Роман Малькевич