Душпастирів із Жовківщини обрали в провінційну управу ЧСВВ

З 13 до 18 лютого 2012 року в монастирі св. Йосифа у Брюховичах проходила капітула провінції Найсвятішого Спасителя отців Василіян в Україні, яка ставила за завдання вибір нового настоятеля та його радників. Згідно з результатами виборів протоігуменом провінції Найсвятішого Спасителя став о. Пантелеймон Саламаха, який раніше виконував уряд ігумена Крехівського монастиря, а також магістра новіціату. Одним із радників обрано о. Атанасія Євуша, який був економом Крехівської обителі.

Ієромонахи Пантелеймон та Атанасій брали активну участь у душпастирстві на Жовківщині та в інших деканатах Сокальсько-Жовківської єпархії. Священнослужителі голосили проповіді, сповідали, проводили дні духовної віднови, брали участь в загально єпархіальних заходах.

До теми:

Освячено новий престіл у Крехівській чернечій обителі
Святкування Дня катехита
Відпуст у Крехові зібрав тисячі прочан з усієї України
Єпархіальний собор розпочався з Євхаристійного єднання та умивання ніг
Довічні обіти сестер св. Йосифа в м. Кам’янка-Бузька