Освячено новий престіл у Крехівській чернечій обителі

30 листопада 2011 року в монастирській каплиці св. Миколая ЧСВВ у Крехові Правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії здійснив Чин освячення престолу. Відтак згідно повсякденного правила ченців було відслужено Вечірню. На даний час монастир має 17 кандидатів, які готуються вступити на чернечий шлях. Для них обряди освячення престолу викликали чималу зацікавленість.

Із проповіддю до присутніх звернуся владика Михаїл, який розвинув тему жертвенності в богопосвяченому житті. «Важливо, щоб на цьому новому престолі приносилися жертви, не тільки найвища Євхаристійна, але щоб і ми могли приносити свої дари… Готовність бути смиренним, чистим, убогим є вагомою перед Богом і наскільки ми зможемо сформувати себе у цій жертвенності та посвяті настільки ми побачимо себе монахами, священиками у Церкві», - наголосив архиєрей.